Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje nustatyta, kaip ši svetainė (toliau „Parduotuvė“) naudoja ir saugo bet kokią informaciją, kuri Jūs suteikiate Parduotuvei naudodamiesi šia svetaine. Parduotuvė yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jūsų privatumas būtų apsaugotas. Jei mes paprašytume jūsų pateikti tam tikrą informaciją, pagal kurią jus būtų galima atpažinti naudojantis šia svetaine, tuomet galite būti užtikrinti, kad jis bus naudojamas tik laikantis šio privatumo pareiškimo. Parduotuvė gali keistis retkarčiais šią politiką atnaujindami šį puslapį. Retkarčiais turėtumėte patikrinti šį puslapį, kad įsitikintumėte kad esi patenkintas bet kokiais pokyčiais.

Ką mes renkame

Galime rinkti šią informaciją:

  • vardas
  • kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą
  • demografinė informacija, pvz., pašto indeksas, nuostatos ir pomėgiai
  • kita informacija, susijusi su klientų apklausomis ir (arba) pasiūlymais

Išsamų renkamų slapukų sąrašą rasite skyriuje Mūsų renkamų slapukų sąrašas.

Ką darome su surinkta informacija

Mums reikia šios informacijos, kad suprastume jūsų poreikius ir suteiktume jums geresnes paslaugas, ir ypač dėl šių priežasčių:

  • Vidinis įrašų tvarkymas.
  • Galime naudoti informaciją siekdami tobulinti savo produktus ir paslaugas.
  • Galime periodiškai siųsti reklaminius el. laiškus apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją manote, kad jums gali būti įdomu naudojant jūsų pateiktą el. pašto adresą.
  • Retkarčiais taip pat galime naudoti jūsų informaciją susisiekdami su jumis rinkos tyrimo tikslais. Galime susisiekti su jumis el. paštu, telefonu, faksu arba paštu. Informaciją galime naudoti norėdami pritaikyti svetainę pagal jūsų interesus.

Sauga

Esame įsipareigoję užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugi. Siekiant užkirsti kelią neteisėtai prieigai arba atskleidimo, įdiegėme tinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, skirtas apsaugoti ir apsaugoti informaciją, kurią renkame internete.

Kaip naudojame slapukus

Slapukas yra nedidelis failas, kuriame prašoma leidimo įrašyti į jūsų kompiuterio standųjį diską. Kai sutinkate, failas pridedamas, o slapukas padeda analizuoti žiniatinklio srautą arba praneša, kai lankotės tam tikroje svetainėje. Slapukai leidžia žiniatinklio programoms atsakyti jums kaip asmeniui. Žiniatinklio programa gali pritaikyti savo veiklą pagal jūsų poreikius, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus rinkdamas ir atsimindamas informaciją apie jūsų pageidavimus.

Mes naudojame srauto žurnalo slapukus, kad nustatytų, kurie puslapiai yra naudojami. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie tinklalapį srautą ir tobulinti mūsų svetainę, kad ji būtų pritaikyta klientų poreikiams. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais ir tada duomenys pašalinami iš sistemos.

Apskritai slapukai padeda mums sukurti geresnę svetainę, nes galime stebėti, kuriuos puslapius rasite naudinga, o ko ne. Slapukas jokiu būdu nesuteikia mums prieigos prie jūsų kompiuterio ar jokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriais pasirenkate bendrinti su mumis. Galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukus. Daugelis žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau dažniausiai galite pakeisti savo naršyklės nustatymus atmesti slapukus, jei norite. Tai gali neleisti jums pasinaudoti visais svetainės privalumais.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas dominančias svetaines. Tačiau pasinaudoję šiomis nuorodomis norėdami palikti mūsų svetainę, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes nekontroliuojame tos kitos svetainės. Todėl negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate tuo metu, apsaugą ir privatumą lankantis tokiose svetainėse ir tokiose svetainėse šis privatumo pareiškimas netaikomas. Turėtumėte būti atsargūs ir peržiūrėti privatumo pareiškimą, taikomą atitinkamai svetainei.

Asmeninės informacijos valdymas

Galite apriboti asmeninės informacijos rinkimą arba naudojimą šiais būdais:

  • kai jūsų paprašys užpildyti formą svetainėje, ieškokite langelio, kurį galite spustelėti norėdami nurodyti kad nenorite, kad kas nors naudotų informaciją tiesioginei rinkodarai g tikslais
  • jei anksčiau sutikote, kad jūsų asmeninę informaciją naudotume tiesioginės rinkodaros tikslais, galite bet kada apsigalvoti, pranešdami mums naudodami mūsų Kontaktinę informaciją

Mes neparduosime, neplatinsime ir neišnuomosime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent turėsime jūsų sutikimą arba jie privalo tai daryti. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, norėdami siųsti jums reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis, kurios, mūsų nuomone, jums gali būti įdomios, jei pasakysite, kad norite, kad tai įvyktų.

Galite prašyti išsamios asmeninės informacijos, kurią apie jus laikome pagal 1998 m. duomenų apsaugos įstatymą. Bus mokamas nedidelis mokestis. Jei norite gauti apie jus turimos informacijos kopiją, atsiųskite mums šį el. laišką pateikti užklausą naudodami mūsų Kontaktinę informaciją.

Jei manote, kad bet kokia informacija, kurią mes turime apie jus, yra neteisinga arba neišsami, kuo greičiau rašykite arba atsiųskite mums el. laišką aukščiau nurodytu adresu. Mes nedelsdami ištaisysime bet kokią neteisingą informaciją.

Renkamų slapukų sąrašas

Toliau esančioje lentelėje išvardyti mūsų renkami slapukai ir kokia informacija jie saugomi.

Slapuko pavadinimas Slapuko aprašymas
FORM_KEY Saugo atsitiktinai sugeneruotą raktą, naudojamą siekiant išvengti suklastotų užklausų.
PHPSESSID Jūsų seanso ID serveryje.
SVEČIŲ VAIZDAS Leidžia svečiams peržiūrėti ir redaguoti savo užsakymus.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Nuoroda į informaciją apie krepšelį ir žiūrėjimo istoriją, jei to prašėte.
STF Informacija apie produktus, kuriuos išsiuntėte draugams el. paštu.
PARDUOTUVĖ Parduotuvės rodinys arba jūsų pasirinkta kalba.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Nurodo, ar klientas leido naudoti slapukus.
MAGE-CACHE-SESSID Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
MAGE-CACHE-STORAGE Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
MAGE-CACHE-STORAGE-SECTION-INVALIDATION Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
MAGE-CACHE-TIME-OUT Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
SKYRIUS-DUOMENŲ-ID Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
PRIVATE_CONTENT_VERSION Palengvina turinio saugojimą naršyklėje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
X-MAGENTO-VARY Palengvina turinio kaupimą talpykloje serveryje, kad puslapiai būtų įkeliami greičiau.
MAGE-TRANSLATION-FILE-VERSION Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas.
MAGE-TRANSLATION-STORAGE Palengvina turinio vertimą į kitas kalbas.